Informacje prawne

SUZUKI MOTOR POLAND Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 10
01-378 Warszawa

KRS: 0000044662
NIP: 524-030-70-31

Wysokość kapitału zakładowego: 21.000.000 PLN

Oferta

Niniejsza strona internetowa ma wyłącznie charakter informacyjny. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyglądu modeli na niej przedstawionych. Autoryzowani Dystrybutorzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej, kolory przedstawione w cenniku mogą różnić się od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki.

Wpływ na rzeczywiste wyniki zużycia paliwa, prędkość maksymalną oraz przyspieszenie (także inne właściwości trakcyjne) ma wyposażenie dodatkowe, obsługa, styl jazdy, warunki drogowe i atmosferyczne. Dlatego rzeczywiste dane mogą nieco różnić się od podanych wyżej. SUZUKI zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian parametrów technicznych i wyposażenia pojazdów oferowanych na rynku polskim bez uprzedzenia.

Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeks Cywilnego. W przypadku sprzedaży konsumenckiej zawarte w tym cennik informacji nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy o sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości pojazdu następuje w umowie jego sprzedaży.

Prawa autorskie, prawa własności przemysłowej

Informujemy także, że zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi i prawami własności przemysłowej. Wszelkie utwory, znaki towarowe, loga, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, etc., przedstawiane na naszej stronie, stanowią własność podmiotów z grupy Suzuki lub osób trzecich. Ich używanie, kopiowanie, rozpowszechnianie, czy inne wykorzystywanie, bez uprzedniej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione.

Ograniczenie odpowiedzialności

Zaznaczamy, że nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w skutek wykorzystania informacji zawartych na niniejszej stronie internetowej lub uzyskanych za jej pośrednictwem. Jednocześnie polecamy Państwu podejmowanie koniecznych środków ostrożności podczas korzystania z naszej strony, w tym zabezpieczenie się przed wirusami i trojanami komputerowymi. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia sprzętu, jak też wirusy oraz trojany, które mogą zaatakować Państwa sprzęt, w związku z dostępem do naszej strony internetowej.