20.02.2020

Kwalifikacje do EuroBasketu 2021: Polska – Izrael

Ogromne emocje w Arenie Gliwice! Izrael był pierwszym rywalem reprezentacji Polski, wspieranej przez Suzuki Motor Poland, w kwalifikacjach do EuroBasketu 2021. Ostatecznie rywale, po niezwykle wyrównanym spotkaniu, pokonali reprezentację Polski, 75:71.

Biało-Czerwoni weszli w mecz z wielką energią, a dzięki trafieniom A.J. Slaughtera oraz Damiana Kuliga prowadzili 5:0. Rywale dość szybko złapali jednak swoje tempo i krok po kroku zbliżali się. Późniejsze trafienie Golana Gutta dawało im nawet prowadzenie! Izrael uciekał na osiem punktów, a akcja Gala Mekela oznaczała, że po 10 minutach było już 21:12. W pewnym momencie drugiej kwarty trener Mike Taylor poprosił o przerwę, a zespół dobrze zareagował i po trójkach Slaughtera oraz Cela odrabiał straty. Poprawiona obrona, a także seria 7:0 pozwoliła ekipie trenera Mike’a Taylora na powrót do gry! A.J. Slaughter był nie do zatrzymania i dzięki niemu był remis! Akcja 3+1 Michała Michalaka ustawiła wynik spotkania po pierwszej połowie na 39:37 dla Biało-Czerwonych.

W trzeciej kwarcie trafienia Tamira Blatta oraz Itaya Segeva pozwoliły zespołowi trenera Davida- Odeda Kattachego na powrót na prowadzenie. Polacy dobrze wymuszali jednak faule i zachowywali zimną krew na linii rzutów wolnych. W czwartej kwarcie Izrael uciekał nawet na sześć punktów. Biało- Czerwoni musieli gonić, a pomagał w tym Damian Kulig - dzięki jego rzutom wolnym wracali na prowadzenie! Końcówka należała jednak do przyjezdnych - wykorzystali chwilową niemoc w ataku gospodarzy i ponownie uciekali, kontrolując jednocześnie wydarzenia na parkiecie. Ostatecznie na początek kwalifikacji do EuroBasketu lepszy okazał się Izrael - 75:71.

08.03.2024

Suzuki Moto Szkoła już po raz osiemnasty!

Z ogromną przyjemnością anonsujemy kolejny, już osiemnasty (!) sezon Suzuki Moto Szkoły. Cykl szkoleń dla właścicieli motocykli marki z Hamamatsu zaczynamy w drugiej połowie maja.

Dowiedz się więcej
28.02.2024

1 marca w Poznaniu finał drugiej edycji Suzuki Moto Road Show

1 marca o godz. 17.00 w poznańskim salonie motocyklowym V Cruiser przy ul. Bułgarskiej 65a zakończymy tegoroczną edycję Suzuki Moto Road Show 2024.

27.02.2024

Nowe silniki zaburtowe Matt Black Series

Podczas targów Miami Boat Show zaprezentowano nową rodzinę silników Matt Black Series.

27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski.